Skąd biorą się pieniądze?

Nikt tego nie lubi, by odpowiadać pytaniem na pytanie, ale na początku warto zadać sobie pytanie – Skąd biorą się pieniądze, które zarabiamy? Mianowicie z nikąd indziej niż ze sprzedaży produktów i obrotu dla firmy Forever wykonywanego przez nas osobiście i osoby w naszej strukturze, bo nie robimy nic innego jak tworzymy sieć konsumentów na produkty aloesowe firmy Forever. Tak można to ująć w największym uproszczeniu. W kolejnych artykułach rozwinę ten temat.

Brak ryzyka

Pytanie celowo z założenia jest niewłaściwie postawione. Każdy, kto podejmuje się własnej działalności gospodarczej wie, że zarobi tyle, ile włoży w to pracy, niezależnie od branży, specjalności czy wykonywanego zawodu. Oczywistym jest, że każde zlecenie przeciągnięte w czasie, później przyniesie nam zyski lub nawet przyniesie stratę. Współpraca z Forever odróżnia m.in. w tym inne działalności, że tu nie ponosimy kosztów, czy też jakiejkolwiek straty poza zainwestowaniem w produkty które należy poznać, aby wiedzieć, co promujemy i czy spełniają one nasze oczekiwania jakościowe (osobiście nie wyobrażam sobie promować produkty, za które miałbym się wstydzić). Produktem oczywiście również jest biznes, który promujemy i on również jest w pełni transparentny i nie budzi żadnych wątpliwości.

Współpraca z forever – Ilu trzeba mieć klientów?

Właściwie zadane pytanie nie brzmi po jakim czasie, ale kiedy zaczniemy zarabiać na współpracy z Forever. Tak naprawdę zarabiać zaczniemy już po sprzedaży choćby najtańszej pomadki do ust, czy to w cenie detalicznej, czy po rejestracji w naszej bazie klientów. Istotnym jest też określenie jakiego rzędu zarobki nas interesują. Przyjmijmy więc założenie 5 – 6 tyś złotych. Dochody tej wielkości i większe zarezerwowane są dla osób, które osiągnęły pozycję nazywaną w firmie Forever „Manager”, utrzymują i dalej budują swój rynek zbytu. Aby osiągnąć tą pozycję należy mieć około 20-30 klientów, którzy regularnie dokonują zakupów oraz od 3 do 5 osób, które również tak jak my chcą budować swoją sieć konsumentów. W zależności od tego jak jest zbudowana struktura, by otrzymywać zarobki 5 – 6 tyś złotych, należy wykonać z całą strukturą obroty dla firmy rzędu 50 – 60 tyś złotych w cenie detalicznej produktu, co w cenach managera stanowi około połowy tej kwoty.

Czas jest kluczem do sukcesu

Tu dochodzimy do kwestii czasu, kiedy osiągniemy taki moment. Oczywiście jest to bardzo indywidualne, każdy ma swoją drogę poznania produktu, firmy, branży. Jedna osoba odrazu zaczyna działać po zapoznaniu się z planem wynagrodzeń oraz produktami, inna musi nabrać przekonania i trwa to czasem i kilkanaście lat, ale każdy tego dokonuje, kto podejmuje wewnętrzną decyzję i stawia sobie za cel osiągnięcia pozycji Managera. A wszystko zaczyna się od systematycznego powiększania sieć konsumentów i partnerów biznesowych, tym samym powiększając swoje dochody.

Tutaj pragnę zwrócić uwagę na istotny fakt, że podjęcie współpracy z firmą Forever jest nauką nowego zawodu, która wymaga najzwyczajniej czasu i w zależności, ile go przeznaczymy, efekty przyjdą prędzej lub później. Niemniej już w trakcie nauki możemy zarabiać, czego nie możemy powiedzieć, gdy podejmujemy choćby studia podyplomowe zwiększające Nasze kompetencje z jakiegoś zakresu.

Przywołane przeze mnie wartości są jedynie przykładowe i tak naprawdę stanowią tylko fragment możliwości jakie można osiągnąć. Plan wynagrodzeń jest tak fenomenalnie skonstruowany, że nie ma tzw. „sufitu zarobków”, a my jako osoby, które stosunkowo krótko są w branży łamiemy wszelkie mity powszechnie funkcjonujące w obiegowej opinii na temat branży MLM.

Inżynier w MLM

Share this post