19th Ave New York, NY 95822, USA

O nas

Poznaj drogę do SukcesuRozwojuRównowagi

Wspaniały zespół

Możemy pracować z każdego miejsca na świecie, rozwijać swoje pasje i wykorzystywać talenty do rozwoju biznesowego dzięki temu, że wzajemnie się motywujemy i wspieramy. Każdy, kto wyznacza swój cel i sumiennie do niego dąży, staje się niezależny i sam decyduje, kiedy osiągnie sukces. Są wśród nas osoby w różnym wieku i z różnym doświadczeniem, wywodzące się z różnych branż, środowisk oraz miejsc na ziemi. Wszystkich nas łączy pasja i miłość do zdrowego stylu życia i zrównoważonego rozwoju osobistego. Prowadzimy biznesy rodzinne, bo wychodzimy z założenia, że to właśnie nasze rodziny powinny czerpać pełnymi garściami z tego, jaką drogę życia dla siebie obraliśmy.

Dbamy o nasz rozwój osobisty, bo wiemy, że to najlepsza inwestycja w przyszłość naszą i naszych bliskich. To, jak postrzegamy sytuacje i wydarzenia w naszym życiu, ma ogromny wpływ na potencjalne zwycięstwo lub porażkę, dlatego każdą zmianę zawsze zaczynamy od siebie – swoich myśli, wyglądu, słów. Konsekwencja, pracowitość i pozytywne nastawienie sprawiają, że jesteśmy skutecznymi i doświadczonymi liderami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wspólnie świętujemy sukcesy i wzajemnie się inspirujemy, dlatego ci, którzy podobnie jak my podchodzą do pracy, czują się tu dobrze i wyjątkowo. Cenimy swój czas i szanujemy naszych partnerów, z którymi żyjemy w przyjacielskich kontaktach– to właśnie sprawia, że mamy tak dużo pozytywnej energii do pracy i nawiązujemy trwałe relacje z otoczeniem.

Wspólne wartości

Dążenie do osiągnięcia równowagi na płaszczyźnie cielesnej, mentalno-emocjonalnej i duchowej stanowi dla nas najwyższą wartość. Pracujemy w zgodzie ze sobą, ale nie za wszelką cenę. Mocno stawiamy na work-life balans, dzięki czemu obce jest nam wypalenie zawodowe, czy rutyna pozbawiająca radości z tego, co się robi. Stawiamy na współpracę z najlepszymi w branży, którzy wyznają te same zasady i je pielęgnują.

Jesteśmy profesjonalistami i specjalizujemy swoje działania, dzięki czemu zawsze mamy czas i uwagę dla innych. Naszym idealnym modelem biznesowym jest czterodniowy tydzień pracy – czyni nas bardziej efektywnymi, lepiej zorganizowanymi i zmotywowanymi.Jasno wyznaczamy granice międzyczasem pracy i czasem odpoczynku, który przeznaczamy dla bliskich oraz na realizację własnych pasji.

W tym, co robimy zawsze staramy się być autentyczni – żyjemy tak, jak mówimy, że warto żyć… Rekomendujemy pracę, w której sami odnieśliśmy sukces… Jeśli coś polecamy, to znaczy, że sami tego używamy i że jest to produkt najwyższej jakości.

Nasze kompetencje

Miejsce, w którym dziś się znajdujemy, zawdzięczamy naszej determinacji, ciągłemu uczeniu się, a także wierze w siebie i innych. Wiemy, że bez zdolności komunikacyjnych i profesjonalnych narzędzi trudno dziś uczyć innych i zapraszać ich do biznesu, dlatego też stale rozwijamy swoje kompetencje interpersonalne, organizacyjne oraz biznesowe.

Wiedza jest podstawą

Nie da się zbudować silnej marki bez rzetelnej wiedzy, dlatego inwestujemy w rozwój całego zespołu. Samodzielność i niezależność są dziś dla nas oczywiste i zawsze do nich dążyliśmy, jednak wiemy też, jak trudno na początku swojej drogi je osiągnąć, dlatego wspieramy swój zespół na różnych płaszczyznach – od wiedzy na temat produktów, przez wiedzę na temat organizacji firmy, po umiejętności miękkie.

Bez dyscypliny, samozaparcia, przedsiębiorczego podejścia i asertywności nie bylibyśmy dziś ekspertami z tak ogromnym potencjałem. To, co sprawia, że w niedługim czasie osiągnęliśmy tak wiele, to nasza skuteczność oraz innowacyjność w działaniu. Pracujemy z tymi, którzy chcą z nami pracować. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyliśmy dzięki praktyce – pracowaliśmy w różnych zawodach na różnych zasadach i dopiero praca na własnych warunkach dała nam wolność, stabilność finansową i zwiększyła naszą decyzyjność.

Prowadzimy biznes z klasą, oparty na wzajemnym zaufaniu, życzliwości i uczciwości i tego samego szukamy u naszych partnerów.