Czym jest odroczona gratyfikacja i czy warto czekać? Na to pytanie odpowiadamy dzisiaj. Zapraszamy – praca, która owocuje po czasie, to dobra droga.

Czyli nic innego jak wynagrodzenie za włożoną pracę, odłożone w czasie. To drugi z powodów poza odmowami, z tytułu, którego osoby podejmujące współpracę z Forever po prostu rezygnują. Z moich krótkich, aczkolwiek bardzo intensywnych, doświadczeń wynika, iż wielkim wyzwaniem dla osoby, która wprowadza do biznesu jest odpowiednie wyjaśnienie nowej osobie, że tu najpierw trzeba włożyć ogrom pracy, aby otrzymywać stałe, satysfakcjonujące Nas dochody.

Dochody

Zbudowanie WŁASNEJ stabilnej sieci konsumentów i współpracowników najzwyczajniej wymaga czasu i trwa, (ale uwierzcie mi warto), ponieważ pieniądze, które otrzymujemy wynikają wyłącznie ze sprzedaży produktu przez nas lub przez osoby w naszym zespole. Uświadomienie sobie, że każdy z Nas współpracujący z Forever jest niezależnym dystrybutorem i buduje swoje przedsiębiorstwo w tym zakresie, takie jakie właśnie chcemy aby ono było i że to jedynie My jesteśmy za to odpowiedzialni, pozwala Nam zrozumieć istotę współpracy w ramach szerokopojętego network marketingu i albo pójdziemy do przodu albo się zatrzymamy i nic z tego nie będzie. Niezmiernie ważnym jest zdanie sobie sprawy że tu nic nie przychodzi samo, a historie że wystarczy pokazać biznes pięciu osobą i już zostaniemy milionerami należy włożyć między bajki. Tak właśnie palono tą branżę i przez takie podejście MLM ma reputację jaką ma.

Po czasie inwestycja się zwraca

Odroczona gratyfikacja nie zawsze jest łatwa ale tak naprawdę jest oczywista dla każdego przedsiębiorcy niezależnie od branży w której się działa. Również oczywistym jest to, że trzeba zainwestować i to często nie małe pieniądze aby w ogóle z czymkolwiek ruszyć. Tak samo oczywiste jest to, że potrzeba czasu aby najpierw ta inwestycja zwróciła się, ustabilizowała i zaczęła przynosić realny zysk. Więc budowanie własnego rynku zbytu na produkty, z tytułu czego mamy otrzymywać wynagrodzenie po prostu musi trwać i nie jest niczym szczególnym w procesie tworzenia własnego biznesu.

Partnerstwo podstawą współpracy

Każdy podejmując się roli przedsiębiorcy robi to ze świadomością, ogromu pracy jaki musi włożyć w to co chce stworzyć, a cel tego dla każdego jest wspólny. Aby rozwinąć ten biznes tak aby w możliwie krótkim czasie przynosił dochody przy jednoczesnym coraz mniejszym nakładzie pracy. Dlatego właśnie aby odciążyć się z obowiązków tworzone są miejsca pracy, co jednak jak się później okazuje wcale nie przynosi mniej pracy, wręcz przeciwnie przynosi więcej zobowiązań i okazuje się że biznes ma nas, a nie my biznes. Kto zatrudnia wie o czym piszę. W ramach współpracy z Forever, każdy dla siebie jest równorzędnym partnerem, niezależnie od pozycji w planie wynagrodzeń oraz wielkości struktury. Nie ma również między Nami zależności finansowej.

Podsumowując – chodzi o to, by zbudować siebie

Dla mnie #TatywMLM, niewątpliwym atutem współpracy z Forever i wytrwałości w oczekiwaniu na tą gratyfikacje jest fakt, że z czasem ta gratyfikacja nabiera pasywnego charakteru i czy pracuję czy spędzam czas z dziećmi, ja tą gratyfikację mam i otrzymuję już na takim poziomie, że nie martwią mnie trudy codzienności, wręcz odwrotnie, odczuwam niesamowitą wdzięczność i radość z każdego dnia. Czy odroczona gratyfikacja poświęconego czasu dzieciom nie jest nam znana. Osobiście mi niesamowite poczucie stabilności daje produkt, jego właściwości, skuteczność i rzesza zadowolonych klientów. Nie zwróciłem uwagi tu jeszcze na jeden ważny element. Odroczona gratyfikacja to również proces w trakcie którego budujemy siebie, swój charakter, czasem upadamy, wstajemy ale to Nas niesamowicie wzmacnia jako ludzi, małżeństwa, rodziców. Jest testem Nas samych.

Czy warto? Spróbuj. Ale nie na chwilę.

Inżynier w MLM
Marcin Kaczmarek

Share this post