Dziś artykuł przedstawiający suche fakty jak rozpocząć współpracę z Nami, z zespołem Wolność Zdrowie Pasja w ramach świadczenia usługi marketingowej dla firmy Forever.

Produktów firmy Forever nie można kupić w tradycyjnym obrocie towarem w sklepach detalicznych. Jedynym łącznikiem pomiędzy producentem jesteśmy My niezależni dystrybutorzy.

Aby nabyć produkty, należy zarejestrować się w mojej bazie klientów klikając poniższy link:

480900009218.fbo.foreverliving.com

Jeśli strona wyświetli się po angielsku to koniecznie należy zmienić kraj na Polska, język na Polski i następnie kliknąć Dołącza (lub JOIN) lub znak plusik – to zależy czy rejestracji dokonujemy na komputerze czy na smartfonie. Tu wyświetli się formularz rejestracyjny do wypełnienia.

Wypełniamy poszczególne punkty formularza i w 4 punkcie sprawdzamy czy są dane osoby wprowadzającej do firmy. Po rejestracji na e-mail otrzymujemy swój indywidualny numer ID do dokonywania zakupów, który należy podawać podczas realizacji zamówień telefonicznych lub poprzez email.

Na tym etapie jesteśmy klientami z 15% zniżką na produkty od ceny detalicznej.

Natomiast aby funkcjonować na zasadzie współpracy z firmą Forever i móc budować własny rynek konsumencki należy uzyskać zniżkę 35%. Otrzymanie tej zniżki jest możliwe na dwa sposoby.

1. Kupując przy pierwszym zamówieniu pakiet 19 najpopularniejszych produktów za kwotę 1613,46 zł.

2. Kupując w przeciągu dowolnych 2 przyległych miesięcy produktów za kwotę około

1 950,00 zł.

Od tej pory możemy rejestrować klientów w Naszej bazie z czego firma wypłaca Nam prowizję z tytułu świadczenia usługi marketingowej w wysokości 20%. Plan wynagrodzeń przewiduje również większe prowizje w zależności od miejsca w planie. Szczegóły najłatwiej wyjaśnić mi będzie na filmie video który niebawem zamieścimy na Naszej stronie.

Od momentu rejestracji wraz z indywidualnym numerem klienta, otrzymujemy dostęp do konta internetowego gdzie zamieszczonych jest wiele różnych informacji dotyczących, kim jest Forever w kontekście produktu i ewentualnych możliwości zarobkowania na promowaniu oferty firmy.

Zamówienia realizowane do godziny 13:00 danego dnia są dostarczane dnia następnego, przy zamawianiu telefonicznym lub na email płatność jest u kuriera przy odbiorze.

Po podjęciu decyzji o chęci współpracy należy dopełnić następujących formalności

Podpisaną wersję papierową aplikacji w dwóch egzemplarzach
Podpisane dokumenty uprawniające do otrzymania przelewu tj. PIT 8c oraz regulamin programów motywacyjnych z załącznikami – jeśli osoba podejmuje współpracę bez prowadzenia działalności gospodarczej. Odpowiednie dokumenty można uzyskać od osoby wprowadzającej lub po kontakcie z biurem głównym w Warszawie
Dane firmowe z CEIDG
Oddział w Warszawie obsługuje wyłącznie rynek w Polsce. Jest on jednym z dziesiątków biur obsługujących ponad 160 krajów na świecie. Firma w Polsce funkcjonuje jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością rejestrowana w KRS 0000109186 z kapitałem zakładowym 304 000,00

Dane kontaktowe do biura:

tel. +48-22-456-43-56

tel. +48-22-456-43-57

tel. +48-22-456-43-59

Email: pytania@flpp.com.pl

flpp@flpp.com.pl

Wszelkie reklamacje jakie się mogą zdarzyć do tej pory w mojej karierze były rozpatrywane na korzyść klienta.

Zasady Działalności i plan wynagrodzeń Forever są zawarte w książeczce, którą można pobrać w formie pdf ze strony internetowej.

Forever to biznes w którym zaczynasz zarabiać już w procesie uczenia się, więc nie martw się, że potrzebujesz wiedzieć dużo od samego początku.
Polecamy te książki jeśli szukasz informacji o biznesie i produktach.

„Wolność Zdrowie Pasja” – Katarzyna Kaczmarek
„Bądź PRO” – Eric Worre
„Najpiękniejszy biznes na Ziemi” Rolf Kipp
„Aloes na co dzień” Elżbieta Olejnik
„O zdrowie zadbaj sam” Enrique Garza
W skrócie to tyle. Na wszelkie pytania odpowiem w wiadomości prywatnej na FB lub email aloe.kaczmarek@gmail.com

Share this post