19th Ave New York, NY 95822, USA

Home

Wolność

pochodzi z wnętrza człowieka – kto raz jej spróbował, zrobi wiele, żeby jej nie stracić. Mamy doświadczenie w pracy na różnych stanowiskach, często absorbującej, dającej satysfakcję i uznanie, ale niczego nam tak nie brakowało do pełni szczęścia, jak wolności. Dziś pokazujemy innym, że można wypracować model biznesowy, w którym człowiek – jego potrzeby, predyspozycje i wartości są stawiane na pierwszym miejscu. Wolność decydowania o tym, jak i z kim pracujemy, pozwala nam spełniać marzenia i nie tracić tego, co ważne w codzienności.

Zdrowie

to absolutny priorytet wszystkich naszych działań – w swojej pracy angażujemy się w liczne, a przede wszystkim różnorodne projekty promujące zdrowy tryb życia.Stawiamy na jakość, dlatego współpracujemy ze specjalistami i pasjonatami, wraz z którymi podnosimy świadomość rodziców, przedsiębiorców i wszystkich tych, którym nie jest obojętne to, co jedzą, czego używają i w jaki sposób spędzają czas. Skoncentrowanie wszystkich podejmowanych działań na zdrowiu sprawiło, że całkowicie zmieniliśmy swoje życie na bardziej świadome i pełne bliskości natury – tego, co nam najbardziej służy.

Pasja

to największa motywacja do działania, która sprawia, że nasza praca jest radością samą w sobie. Pasja pozwala nam otaczać się ludźmi inspirującymi, którzy wybierając życie na własnych warunkach,pokazali, że chcieć znaczy móc. Dzięki temu, że kochamy to, co robimy, możemy rozwijać swoje zainteresowania i wykorzystywać naturalne zdolności i predyspozycje w codziennej pracy, z radością czekając na kolejny dzień. Mamy własny styl działania i wiemy dobrze, że podążanie za pasją pozwala podejmować wyzwania, które innym wydają się nierealne.

Pracuj z nami!

Chcesz zrobić w życiu coś, co pozwoli Ci we własnym tempie rozwinąć karierę, która rozkwitać będzie zależnie od Twojego zaangażowania, entuzjazmu i systematyczności? Patrząc w przyszłość, widzisz siebie szczęśliwego i pełnego chęci życia, ale to, czym obecnie się zajmujesz z pewnością Ci tego nie da? Potrafisz zarabiać, ale bardziej cenisz swoje zdrowie, relacje z bliskimi i work-life balance?

Nie możemy Ci obiecać, że zarobisz bez wysiłku… Nie będziemy przekonywać, że ot tak zdobędziesz złote góry…Nie chcemy zachęcać Cię do biznesu, jeśli nie jest on dla Ciebie… ale możemy pokazać Ci, jak wytrwałość, pozytywne nastawienie, świetna organizacja pracy i miłość do tego, co się robi mogą zdziałać cuda. Jeżeli poważnie myślisz o finansowej samodzielności i potrzebujesz stabilnej, uczciwej oraz pewnej branży – zapraszamy do naszego zespołu!

Przekonaj się, jak w dobrym stylu nawiązywać trwałe relacje biznesowe

Poznaj skutecznych liderów, którzy swoją pozycję zawdzięczają wyłącznie swojemu zapałowi i sumienności.

Zobacz, jak ciekawa i satysfakcjonująca może być praca bez narzuconych deadline’ów, asap-ów i wyrabiania norm premiowych!

Przekonaj się, że tydzień pracy może mieć tylko 4 dni!

Uwierz, że nigdy nie jest za późno na zmianę i realizację marzeń.

Czerp inspirację od tych, którzy wybrali biznes na własnych zasadach.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.