Twoja działalność sprowadzi się do trzech prostych zadań: używania i docenienia produktów Forever™… dzielenia się produktami z innymi i polecania ich różnym osobom… a także zachęcania tych osób do tego, by robiły to samo – czyli również polecały je dalej. To naturalna forma dystrybucji bezpośredniej oparta na systemie rekomendacji, w której firma wynagradza Cię za Twoją inicjatywę. 

Twoja działalność w praktyce polegać więc będzie na rozszerzaniu sieci dystrybucji dla wszystkich kategorii Forever Living Products™ w oparciu o indywidualnie opracowany i realizowany plan marketingowy. Wraz z rozwojem sieci kontaktów i użytkowników produktów, będziesz nie tylko podnosić swoje kompetencje, zdobywać wiedzę oraz doświadczenie, lecz przede wszystkim awansować w strukturze, zarządzając grupą własnych managerów. 

Dokładnie! Gdy już zdobędziesz chętnych do pracy na tych samych zasadach…To Ty staniesz się ich mentorem i wprowadzisz ich w tajniki organizowania własnego biznesu. Pamiętaj, to Ty wybierasz, z kim i na jakich zasadach chcesz współpracować i nikt z zewnątrz nie może Ci tego narzucić. Zatem budowanie zespołu i tworzenie własnej struktury z pewnością będzie stanowić dla Ciebie przyjemność.