Dobre pytanie i jak tu na nie odpowiedzieć? Zapewne nie tylko ja je sobie zadaję. Nie będzie to z pewnością obiektywny wpis, bo jaki by to miało sens, lanie wody zostawmy politykom. Jeszcze nawet nie wiem w którym kierunku pójdzie. Przecież celem autora tekstu jest zainteresować czytelnika do przeczytania i przykuć jego uwagę na dłużej, zachęcić do komentowania i wytworzeniu ruchu na stronie. Czy to jest moim? Pożyjemy zobaczymy. Czy mam strategie na pisanie bloga? NIE MAM i nie zamierzam mieć. Jedyne co wiem, to to że tematy i treści muszą wypływać ze mnie, z wnętrza, w pełni autentycznie i szczerze bez owijania w bawełnę. Pierwsze moje wpisy na blogu są ewidentnie sprzedażowe i kolejne też niewątpliwie takie będą. Kto czegoś nie sprzedaje niech pierwszy rzuci kamieniem. 

Praca jak każda inna

Czy będę się tłumaczył dlaczego szanowany inżynier podjął współpracę w ramach network marketingu z firmą Forever. NIE, NIE, NIE. Przecież to jest tak bezsensu, jak zadane pytanie. Każdy ma tzw. swoje „dlaczego”, każdego dnia codziennie, niezależnie od profesji, statusu społecznego czy zainteresowań. Kiedy podejmujemy naukę, pracę, wysiłek aby coś osiągnąć lub też nie. Praca w network marketingu jest jak każda inna i nie ma tu tajemnicy, ani ukrytych prawd. Trzeba najzwyczajniej zbudować możliwie szeroki i głęboki rynek konsumencki, notabene na świetnej jakości produkty. Ponadto poszukujemy również osób które chcą robić to samo co My. 

Moje doświadczenia na dziś

Zestawiając moje 11 lat pracy jako inżynier i niespełna 3 lata współpracy z firmą Forever, wiem jednoznacznie lepiej trafić nie mogłem, bo nie mogę powiedzieć aby to był w pełni świadomy wybór. W szczególności na początku drogi nie znając produktu, firmy i kompletnie branży. Okazało się, że produktowo jest rewelacja i pełne zadowolenia Nasze jak i klientów, a biznesowo lepszych zarobków i perspektywy z pewnością bym nie miał w mojej inżynieryjnej branży. Uwierzcie mi przez 11 lat dobrze poznałem od zaplecza branżę budowlaną i wiem co się da w niej osiągnąć podobnie jak w „prestiżowych” zawodach medycznych czy prawniczych. Oprócz aspektu finansowego niewątpliwym atutem współpracy z Forever jest odzyskany czas. Mam nawet takie poczucie, jakkolwiek to zabrzmi, że kupiłem czas. 

Jestem bardziej niż pewien, że ograniczenia które ja mam, dotyczą również Was, w końcu wszyscy jesteśmy tylko i aż ludźmi, żyjemy w tych samych realiach i pod tym samym „niebem”. Można by powiedzieć że wszyscy jesteśmy tacy sami w swej doli lub niedoli, z tymi samymi troskami i szczęściem. 

Jakie to ograniczenia? Strach przed porażką, oceną innych, utratą statusu społecznego lub czymś nieznanym. Jakie to ma tak naprawdę znaczenie wobec życia i śmierci? Żadne czy żadne? Im człowiek idzie dalej z wiekiem tym bardziej dostrzega co ma tak naprawdę w życiu znaczenie. Każdy odczuwa coś swojego ale nadal ludzkiego co dotyczy Nas wszystkich. 

To co najbardziej cieszy nie przychodzi łatwo

Po co więc się ograniczać, co to wnosi do Naszego życia, a co może wnieść jak puścimy te ograniczenia. Okazuje się że dzieją się rzeczy magiczne. Poznajemy bardziej siebie i ludzi którzy Nas otaczają. Oczywiście nie jest to takie łatwe. Jest takie powiedzenie „łatwo przyszło łatwo poszło”, więc ja nie chcę żeby to łatwo przychodziło.

 

Share this post