19th Ave New York, NY 95822, USA

Filozofia WZP, czyli co jest dla nas ważne i dlaczego?

Znamy się już trochę czasu, ale każdego miesiąca odnotowujemy nowe wyświetlenia naszej strony, bloga i profili w mediach społecznościowych, dlatego postanowiliśmy przybliżyć Wam, o co tak naprawdę nam chodzi, po co tworzymy to miejsce i w co wierzymy. Dziś zapraszamy Was do środka naszego świata, którym chcemy się dzielić zarówno w teorii, jak i w działaniu biznesowym.

Silna rodzina
Zawsze powtarzamy, jak ważne jest otoczenie, w którym działamy. Nasze rodziny to najbliższe środowisko i nie ma takiego zawodowego wyzwania, które mogłoby przysłonić tę relację. Jeśli organizujemy spotkania, wyjazdy, to stwarzamy takie warunki i wybieramy takie warianty, które będą korzystne zarówno dla nas, jak i naszych bliskich.

Zdrowie jako cel działań
Nie bylibyśmy tak wypoczęci, gotowi do działania każdego dnia, tak pozytywnie nastawieni do innych, gdyby nie nasze zakręcenie na punkcie zdrowia i dbanie o nie w każdym aspekcie. Zdrowy sen, regeneracja, świadomy oddech, aktywność fizyczna, nieprzetworzone jedzenie, higiena psychiczna to najważniejsze filary naszego zdrowego życia. Młodsi nie będziemy, dlatego najlepszą inwestycją w długowieczność, która nas fascynuje od dawna, jest życie w sprawności i dobrej kondycji ciała i umysłu.

Jakość Premium
Nie znajdziecie wielu gadżetów z naszym logo, bo przetestowaliśmy sporo wariantów, ale prawie żadne nie spełniły naszych oczekiwań. Nie chcemy sygnować swoją marką czegoś, co będzie służyć tylko przez chwilę, dlatego starannie wybieramy marki, którym zaufamy. Na własnej skórze przekonaliśmy się, jak trudno jest dziś zrobić produkt wysokiej jakości – bez masowego charakteru i szukania oszczędności. Nasz planer to ponad rok naszej pracy i prawdziwa lekcja dla bezkompromisowego podejścia do jakości.

Biznes fair
Choć nie jesteśmy niewolnikami terminów, to gdy umawiamy się z kimś, zawsze wiązujemy się z danego słowa. Wszystkie płatności regulujemy na czas i traktujemy innych tak, jak sami zawsze chcieliśmy być traktowani. Nie ważne, czy negocjujemy coś większego, czy ustalamy proste zlecenie z podwykonawcą – zawsze podchodzimy do drugiej strony z szacunkiem i uznaniem.

Mniej klientów lepiej obsłużonych
Tak właśnie rozumiemy przedsiębiorczość – wiele razy spotkaliśmy się z obiecującymi firmami, które nie były w stanie obsłużyć wszystkich klientów tak, jakby tego chciały obie strony. Coraz częściej obserwujemy, że brakuje czasu na klienta, a to właśnie poświęcenie mu czasu jest wyrazem szacunku i poważnego tratowania w biznsie. Tego chcemy uczyć innych, bo sami współpracujemy z zespołami, które tak jak my wyznają zasadę „win win” i wychodzą poza odgórnie narzucony standard.

Zaufanie do specjalistów
Nie wyobrażamy sobie wszystkiego robić sami, mamy pełne zaufanie do osób, z którymi współpracujemy. Kontrolowanie i bycie mądrzejszym zostawiamy innym, aby mieć wolną głowę na kolejne pomysły i spokój, o który w biznesie tak trudno. Tego bloga prowadzimy bez nastawienia zarobkowego, dzielimy się po prostu tym, co się u nas sprawdza i inspirujemy do pozytywnych zmian, których sami dokonaliśmy, by żyło się nam lepiej.

Tylko to, co nam służy
Jeśli jakaś relacja, współpraca, działalność nam nie służy – nie brniemy w nią. Staramy się nie pochodzić emocjonalnie do biznesu, bo łatwo się zatracić i w dążeniu do czegoś za wszelką cenę i zgubić z oczu to, co jest naprawdę ważne. Czasem wolimy odpuścić coś, co ni daje nam radości, niż robić to tylko dlatego, że tak postanowiliśmy. Wyznajemy zasadę, że lepiej zmienić termin realizacji, niż nie cel i jeśli nie dziś i nie z tymi ludźmi, to za kilka miesięcy z innymi uda się nam coś osiągnąć i zyskać podwójnie!

Dziękujemy, że jesteście z nami, że nas czytacie, że tu zaglądacie i pytacie o nasz autorski produkt. To dla nas cenne, że jest garstka, ale niezwykle cenna garstka osób, które są nam bliskie i którym możemy dać cząstkę siebie.