19th Ave New York, NY 95822, USA

Manager Forever Living Products

Dlaczego warto awansować?

Jeżeli coś podpowiada Ci, że osiągnięcie pozycji Managera Forever to jeszcze nie koniec drogi po sukces… Jeśli nie wyobrażasz sobie poprzestania na zespole złożonym jedynie z pięciu zaangażowanych osób… Jeżeli w końcu – jak my – wyznajesz zasadę skyis the limit… Poznaj drugą część historii naszego sukcesu!

Panie i Panowie, przed Państwem część MENEDŻERSKA, do której przechodzi siępo zbudowaniu własnej grupy menedżerskiej złożonej, jak wspominaliśmy w poprzednim wpisie, z Nowych Klientów, Asystentów Supervisorów, Supervisorów i Asystentów Managerów. Część menedżerska to zdecydowanie wyższy poziom wtajemniczenia i gra o wyższą stawkę stanowiącą konkretny procent od dochodów grup stworzonych i prowadzonych przez wypromowanych managerów.

Nie miałeś okazji zapoznać się z założeniami Planu Marketingowego Forever?

Koniecznie przeczytaj poprzedni wpis!

Bo przecież zaproszone przez Ciebie do współpracy osoby również chcą się rozwijać, zdobywając kolejno wyższe stanowiska… O tym właśnie pomyśleli twórcy Planu Marketingowego Forever, którzy opracowali koncepcję GENERACJI MANAGERSKICH. Za doprowadzenie osoby do stopnia managera firma wypłaci od 5% do 33%. Zgodnie z tym założeniem, wypromowany przez Ciebie bezpośrednio Manager to Manager I Generacji. Od tego momentu firma Forever gwarantuje Ci 6% od całego obrotu wygenerowanego przez jego grupę. To jednak nie koniec. Jeśli wykreowany przez Ciebie Manager też wypromuje swojego Managera, będzie to dla Ciebie Manager II Generacji, a firma wypłaci Ci nie tylko 6% obrotu Twojego Managera, lecz również 3% od obrotu jego Managera. A jeśli ten ostatni również poprowadzi kogoś do tego poziomu, Twoje dochody wzrosną o 6% obrotów grupy Managera I; 3% obrotów grupy Managera II i 2% obrotów grupy Managera III Generacji. To proste! Droga na tym poziomie to również kilka niezwykłych przystanków, które mogą Cię doprowadzić do osiągnięcia znaczących na całym świecie pozycji:

  • Soaring Managera, jeśli w wyniku swojej pracy wypromujesz 5 Managerów;
  • Saphire Managera, jeśli zasponsorujesz 9 Managerów;
  • DiamondSaphire Managera z 17 Managerami pod Twoją opieką;
  • Diamond Managera, gdy liczba Twoich Managerów sięgnie 25 osób.

Zapomnij o płaskich strukturach firmowych, w których nie ma możliwości rozwoju… zapomnij o szklanych sufitach i braku możliwości przeskoczenia na kolejny level, jak to się często dzieje w korporacjach. Zapomnij o nudzie i przychodzeniu do pracy, bo jest ciepła woda w kranie 😉Tu wszystko jest możliwe, a cała droga to nie tylko angażująca i emocjonująca praca w gronie interesujących ludzi… To również wiele dodatkowych atrakcji i doświadczeń, jakie można zebrać, biorąc udział w dedykowanych Managerom programach dodatkowych.  

Programy motywacyjneForever

Czym są i po co zostały stworzone? Otóż opracowano je jako integralny element Planu Marketingowego Forever nie tylko w celu stworzenia dodatkowej szansy na pozyskanie ekstra finansów czy stworzenia dodatkowej motywacji do działania. To przede wszystkim programy, których podstawowym zadaniem jest promowanie właściwych norm budowania biznesów –sponsorowania nowych członków, sprzedaży produktów w rozsądnych ilościach oraz działalności zgodnie z kodeksem etyki marki. Tym razem wybraliśmy kilka najciekawszych, które z pewnością przekonają Cię, że droga do sukcesu wcale nie musi być nudna 😉

Poznaj program Forever2Drive

Samochód służbowy? Po co, skoro możesz mieć swój własny… samochód… motor… motorówkę… lub cokolwiek sobie wymarzysz! Program Motywacyjny Forever2Drive dedykowany jest FBO (Forever Business Owners), którzy w ciągu 3 kolejnych miesięcy wypracują konkretną liczbę Case Credits. Im wyższa liczba punktów, tym większy bonus – 400, 600 lub 800 dolarów – wypłacanych nawet przez 36 kolejnych miesięcy. 3 lata dodatkowych źródeł finansowania to niezła suma, którą możesz przeznaczyć na sfinansowanie zakupu samochodu albo dofinansowanie do zakupu mieszkania czy budowy domu.

Poznaj program Charmains Bonus

W ramach programu Chairman’s Bonus rokrocznie firma Forever Living Products wypłaca 3% globalnych dochodów swoim liderom, aby narodzić ich za poświęconą pracę oraz zaangażowanie. Kwalifikacja do programu premiowego trwa od stycznia do grudnia. W tym czasie Managerowie muszą spełnić różnorodne warunki i udowodnić, że budują swój biznes w zgodzie z normami etycznymi MLM, a także że wspierają aktywnie firmowe wydarzenia. Premia roczna, czyli tak zwana Trzynastka, zależy oczywiście od poziomu, na który awansował Forever Business Owner. Na świecie może wynosić od 6000 do 1,5 000 000 dolarów. Rekord Polski wynosi w tym momencie ponad  90 000 dolarów.

Poznaj program Eagle Manager Retreat

Dedykowany FBO pracującym na tytuł Eagle Managerów otrzymujących wyższe premie, tworzących większe zespoły i doskonale radzących sobie w rozwijaniu swoich biznesów. Kwalifikacje do programu wycieczkowego trwają co roku od 1 maja do 31 kwietnia i dają niepowtarzalną szansę wyjazdu na w pełni opłacony 5-dniowy pobyt w różnych zakątkach świata. Cancun… Phoenix… Grecja… Tajlandia… a może rejs statkiem wycieczkowym na trasie Barcelona-Monte Carlo-Rzym? Takie nagrody zdobywamy, po prostu dobrze wykonując swoją pracę, czy to nie wspaniałe?

Poznaj program Global Rally

Na koniec jeszcze jeden program wycieczkowy, o którym chcielibyśmy opowiedzieć, bo jest okazją do spotkania najlepszych Managerów ze 160 krajów świata, udziału w inspirujących szkoleniach, a przede wszystkim spędzenia czasu w wyjątkowych miejscach. Kwalifikacja do Global Rally trwa co roku od 1 stycznia do 31 grudnia. W tym czasie każdy FBO, kumulując sumę co najmniej 1500 Case Credits może uzyskać kwalifikację do udziału w wyjeździe dla dwojga na doroczne spotkanie Global Rally Forever. Przelot, zakwaterowanie, pyszne zdrowe posiłki, zajęcia dodatkowe oraz kieszonkowe na wszelkie zachcianki, a przede wszystkim podróż w bajeczne miejsca na Ziemi – Hawaje, Londyn, Sztokholm, Dallas, Singapur, Dubaj, Johannesburg, a w przyszłym roku Sydney!

Chcesz wiedzieć więcej na temat programów? Zadaj nam pytanie

Jeśli zaciekawił Cię nasz dzisiejszy tekst… Jeśli chcesz spróbować rozpocząć przygodę z Forever, budując biznes na własnych zasadach, daj znać! A my pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w ramach zespołu Wolność, Zdrowie, Pasja.