19th Ave New York, NY 95822, USA

Masz w planach własny biznes? Zrealizuj swój plan z Forever!

Jesteśmy różni… różnie podchodzimy do kwestii finansowych, pojęcia samorealizacji czy zagadnień związanych z wolnością i stabilizacją. Jest wiele osób, które świetnie sprawdzają się w pracy od-do, przy ściśle określonych zadaniach, bez większych perspektyw na wysokie zarobki. Są też ci, którzy od zawsze marzyli o własnym biznesie, pracy dającej satysfakcję, wolność i dobrych pieniądzach… 

Ci drudzy to właśnie my i – chyba również Ty :), skoro dotrwałeś do tego momentu. 

Jeśli więc czytasz dalej, to za chwilę dowiesz się nieco o naszych wspólnych planach, a konkretnie o planie marketingowym, który poznaliśmy, przetestowaliśmy i możemy śmiało potwierdzić, że działa. Mowa tu naturalnie o planie stworzonym przez markę Forever, który został pomyślany zupełnie inaczej aniżeli te, które możesz znać z biznesów tradycyjnych lub tych pracujących w systemie marketingu sieciowego.  

Ale zacznijmy od początku…

Początek drogi, 

czyli Novus Customer! 

Tu wszyscy zaczynaliśmy i w tym właśnie momencie każde z nas po raz pierwszy przekonało się o tym, jaki potencjał tkwi w marce Forever. Dlaczego? Bo Novus Customer to po prostu Nowy Konsument, ciekawy właściwości produktów, zainteresowany nowymi rozwiązaniami, kosmetykami, suplementami diety, a nawet środkami czystości alternatywnymi dla tych dostępnych w aptekach i większości drogerii.  Zostając nowym klientem, wypełniasz specjalną aplikację zarejestrowaną w systemie firmy i dokonujesz zakupów na przynajmniej 250 zł brutto, a ta przyznaje Ci numer uprawniający do 15% zniżki na zakupione towary. Tylko tyle i aż tyle, bo to właśnie Ty decydujesz, czy chcesz wyłącznie korzystać z produktów marki Forever, czy też po uzyskaniu uprawnienia do ceny hurtowej zyskać tytuł Forever Business Owner (FBO), wskakując na pozycję Assistant Supervisora i rozpocząć swoją przygodę z zarabianiem na polecanych przez siebie produktach… Podstawowym celem Planu Marketingowego Forever jest bowiem promowanie sprzedaży i używania najwyższej jakości produktów klientom detalicznym. Głównym zadaniem FBO jest zatem budowa swojej własnej struktury sprzedaży, za co jest dobrze wynagradzany zgodnie z założeniami planu. 

Pierwszy przystanek

Assistant Supervisor

Inwestując w zestaw startowy produktów o wartości 2 Case Credtis (1600–2100 zł), automatycznie przeskakujesz na pozycję Asystenta Supervisora i zyskujesz jeszcze większą zniżkę na zakup produktów Forever – 35%. W zestawie startowym znajdziesz około 20 flagowych produktów marki, które sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym. Dzięki nim odkryjesz jeszcze więcej możliwości oraz właściwości aloesu, a także przekonasz się, czy rzeczywiście działa i czy jest to na tyle znaczące działanie, że zechcesz polecić je innym osobom. Pozycja asystenta to również pierwszy krok do zdobycia pozycji managera. To właśnie ten moment, w którym do wspólnego biznesu zaczynasz zapraszać nowe osoby – zarówno te, które chcą na tym zarabiać, jak również te, które chcą tylko używać dobrych jakościowo produktów. Wszyscy Ci, których zaprosisz do takiej lub innej współpracy, będą generować obroty. Ich suma zaś da Ci możliwość nie tylko dorabiania do budżetu, lecz również awansowania na kolejne pozycje. Najważniejsze jest to, że na tym etapie wybór, czy skorzystasz z opcji biznesowej, czy pozostaniesz wyłącznie klientem ze zniżką 35% należy tylko do Ciebie :). Pozyskana zniżka do niczego Cię nie zobowiązuje, lecz daje dodatkowe możliwości. 

Czym są Case Credits i jakie jest ich znaczenie? Chcę wiedzieć więcej! 

Drugi przystanek

Supervisor

Tu zaczyna robić się poważnie 😉 Przekonujesz znajomych, by spróbowali produktów aloesowych i ocenili ich skuteczność. Zachęcasz do poprowadzenia wspólnego biznesu tych, z którymi dobrze będzie Ci się współpracować i którzy – podobnie jak Ty – mają ochotę zarabiać więcej. To Ty decydujesz, z kim chcesz pracować, jak chcesz to robić i ile czasu zamierzasz na to poświęcić… Budujesz swój zespół na swoich własnych zasadach, a gdy wygenerujesz sumę 25 Case Creditsw ciągu dwóch przyległych miesięcy, dostajesz kolejną zniżkę na zakup produktów dla siebie (to już 38%!), a także stosowną do Twojego wkładu w promocję marki premię za pozyskanie nie tylko Nowych Konsumentów, lecz również swoich nowych Asystentów. Tu liczy się bowiem wszystko, a firma docenia zaangażowanie każdego nowego członka swojej społeczności. 

Chcesz wiedzieć więcej na temat zysków na tym etapie? Zapytaj nas o szczegóły! 

Przystanek trzeci

Assistant Manager

Dobrze Ci idzie? To doskonale! Przy wypracowanej sumie 75 Case Credits w ciągu kolejnych dwóch miesięcy, Twoja zniżka na produkty rośnie do 43%. Rosną też procenty od dochodów generowanych od osób, które od Ciebie kupują, a także od tych, które z Tobą pracują. I nic dziwnego… Twoja bogata wiedza produktowa i zdobyta w toku licznych szkoleń i pracy z Forever wiedza marketingowa, a także naturalne predyspozycje pomogą jeszcze lepiej przygotować do pracy nowo poznane osoby. To również moment, w którym jesteś już bardzo blisko skoku na pozycję managera. A to oznacza zniżkę na poziomie 48% na wszystkie zakupione produkty i stosowny procent od dochodów Twoich, Twoich Supervisorów oraz Asystentów, a także od zakupów Nowych Klientów, który pozwoli Ci osiągać dochody na poziomie 6000–10.000 zł. 

Przystanek czwarty

Manager

Co trzeba zrobić, żeby dotrzeć do takiej pozycji w Planie Marketingowym Forever? Wystarczy znaleźć 5 osób, które zechcą w przyszłości zarabiać 6000 miesięcznie lub więcej. Wystarczy przekonać około 20 osób, które zechcą korzystać z produktów Forever, nie będąc jednocześnie biznesmenami. Wystarczy koniec końców poświęcić od 10 do20 godzin pracy w tygodniu i 6 do 12 miesięcy swojego życia, by dojść do pozycji Managera. Wypracowane 120 Case Credits w ciągu 2 przyległych miesięcy lub 150 CC w ciągu 4 przyległych miesięcy pozwala na konkretny zarobek. Daje też wolność wynikającą z możliwości skupieniasię na współpracy z Forever bez konieczności wspomagania tradycyjnymi formami zatrudnienia. Brzmi atrakcyjnie? A to zdecydowanie nie wszystko, ponieważ zdobyta pozycja nie jest dla Twojej działalności celem ostatecznym. Od tej chwili rozpoczynasz swoją nową drogę w części managerskiej, w której zarabiasz naprawdę dobrze i cieszą Cię wszelkie sukcesy odnoszone przez innych managerów z prowadzonego przez Ciebie zespołu. 

Jak osiągnąć pozycję Managera w mniej niż 6 miesięcy? Zapytaj Kasi! 

Jeśli ciekawi Cię, co takiego może wydarzyć się po zdobyciu stanowiska Managera… Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy raz zdobytą pozycję można utracić lub chcesz sprawdzić, dlaczego to właśnie dla marki Forever pracuje najwięcej milionerów, śledź naszego bloga lub skontaktuj się z nami osobiście!