19th Ave New York, NY 95822, USA

Nasza filozofia FIT

Niezależnie od tego, jaki tryb życia prowadzisz – czy dopiero zaczynasz swoją drogę ku poprawie zdrowia, czy kroczysz nią od dawna – raz na jakiś czas powinieneś poświęcić sobie więcej uwagi. Inwestycja we własne zdrowie zawsze się opłaca, dlatego jeśli tylko masz plan, by żyć zdrowiej i zrobić coś dobrego dla siebie – nie odkładaj go na później. 

Każda, nawet najbardziej odległa podróż, zaczyna się od pierwszego kroku – dobre przygotowanie to podstawa udanej wyprawy w każdej sferze naszego życia. Jesteśmy absolutnie przekonani, że piękno człowieka bierze się z jego wnętrza, a wnętrze to dla nas zarówno sfera myśli i emocji, jak i nasze ciało, które do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje składników odżywczych. Skoro dbamy o naszych bliskich, o nasze samochody i domy, dlaczego tak często zapominamy o dbaniu o siebie i swoje zdrowie? Choć świadomość na temat odżywiania i dbania o siebie wśród społeczeństwa rośnie, to jednak ludzie od lat wciąż powtarzają te same błędy. Wielu, gdy decyduje się zmienić swoje nawyki żywieniowe i zawalczyć o zdrowie, podchodzi do tematu bardzo restrykcyjnie, zapominając o kluczowej kwestii – pozbycia się tego, co nagromadziło się w ich organizmie przez dłuższy czas. Stąd na początku drogi pojawia się ból głowy, wzmożony apetyt, osłabienie i ospałość – organizm domaga się znanego pożywienia, a człowiek marzy, by ten stan się już skończył. 

Początek fitdrogi nie musi być taki trudny 

Zmiana jednak, aby była trwała, musi zacząć się w głowie i mieć solidną podstawę – najlepiej tę wewnętrzną. Wiemy o tym bardzo dobrze, bo próbowaliśmy wielu zaleceń i koncepcji, aż w końcu znaleźliśmy to, co działa na nas najlepiej i pozwala działać, nie zwalniając tempa. Badania pokazują, że osoby na redukcji najbardziej zniechęca brak efektów pomimo wzmożonych działań. A przecież nasze nawyki to część naszego życia i nie jest łatwo je zmienić. Tym, co dobrze znamy, co skutecznie pozwala zacząć redukcję, czy po prostu oczyszczanie bez utraty energii, jest autorski program Clean 9 od Forever. 9 pełnych zdrowia i odzyskiwania sił witalnych dni to najlepsza kuracja dla naszego ciała, jaką możemy mu zafundować. Oczyszczanie to proces, który dla wielu jest trudny i zbyt wymagający, dlatego zbyt szybko się poddają. Nie chodzi jednak o to, by oczyścić swoje ciało za wszelką cenę, ale o to, by zrobić to mądrze. Dlatego Clean 9 został opracowany jak prowadzenie nasza rękę przez kogoś doświadczonego – jest prosty i bardzo intuicyjny. Zawiera niezbędne minimum, a zarazem maksimum tego, co potrzebuje nasz organizm w tym czasie: 

FOREVER ALOE VERA GEL – działa oczyszczająco na układ trawienny i wspomagająco na przyswajanie substancji odżywczych;

FOREVER FIBER – pozwala uzupełnić błonnik w diecie;

FOREVER THERM – dostarcza niezbędnych witamin i ekstraktów roślinnych, które wspomagają proces odchudzania;

FOREVER GARCINIA PLUS –zawiera substancje wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej.

FOREVER LITE ULTRA – wysokobiałkowy koktajl witaminowy. 

Cały zestaw został tak skomponowany, aby dostarczać tego, co niezbędne w procesie oczyszczania, zapewniając optymalną ilość składników odżywczych dla organizmu.  Dzięki eliminacji toksyn, zwiększa przyswajalność istotnych substancji, co sprawia, że można poczuć się lżej, a przy tym mieć energię i chęć do działania. Jeśli myślisz, że 9 dni wyłączy Cię z aktywności zawodowej, to nie musisz się tego obawiać! Nabierzesz jeszcze więcej sił do dalszej pracy, poprawisz stan skóry i samopoczucie – za to właśnie kochamy ten program:

-> więcej energii i chęci życia

-> mniej centymetrów i chęci podjadania

-> widoczne i odczuwalne efekty

-> prosty skład i opis

-> natura, natura i jeszcze raz natura! 

A Wy – oczyszczaliście się już i uważacie tak samo jak my, że to świetna kuracja dla ciała i ducha, czy dopiero macie w planach się o tym przekonać?