19th Ave New York, NY 95822, USA

Nasza filozofia FIT

Niezależnie od tego, jaki tryb życia prowadzisz – czy dopiero zaczynasz swoją drogę ku poprawie zdrowia, czy kroczysz nią od dawna – raz na jakiś czas powinieneś poświęcić sobie więcej uwagi. Inwestycja we własne zdrowie zawsze się opłaca, dlatego jeśli tylko masz plan, by żyć zdrowiej i zrobić coś dobrego dla siebie – nie odkładaj go na później. 

Każda, nawet najbardziej odległa podróż, zaczyna się od pierwszego kroku – dobre przygotowanie to podstawa udanej wyprawy w każdej sferze naszego życia. Jesteśmy absolutnie przekonani, że piękno człowieka bierze się z jego wnętrza, a wnętrze to dla nas zarówno sfera myśli i emocji, jak i nasze ciało, które do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje składników odżywczych. Skoro dbamy o naszych bliskich, o nasze samochody i domy, dlaczego tak często zapominamy o dbaniu o siebie i swoje zdrowie? Choć świadomość na temat odżywiania i dbania o siebie wśród społeczeństwa rośnie, to jednak ludzie od lat wciąż powtarzają te same błędy. Wielu, gdy decyduje się zmienić swoje nawyki żywieniowe i zawalczyć o zdrowie, podchodzi do tematu bardzo restrykcyjnie, zapominając o kluczowej kwestii – pozbycia się tego, co nagromadziło się w ich organizmie przez dłuższy czas. Stąd na początku drogi pojawia się ból głowy, wzmożony apetyt, osłabienie i ospałość – organizm domaga się znanego pożywienia, a człowiek marzy, by ten stan się już skończył. 

Początek fitdrogi nie musi być taki trudny 

Zmiana jednak, aby była trwała, musi zacząć się w głowie i mieć solidną podstawę – najlepiej tę wewnętrzną. Wiemy o tym bardzo dobrze, bo próbowaliśmy wielu zaleceń i koncepcji, aż w końcu znaleźliśmy to, co działa na nas najlepiej i pozwala działać, nie zwalniając tempa. Badania pokazują, że osoby na redukcji najbardziej zniechęca brak efektów pomimo wzmożonych działań. A przecież nasze nawyki to część naszego życia i nie jest łatwo je zmienić. Tym, co dobrze znamy, co skutecznie pozwala zacząć redukcję, czy po prostu oczyszczanie bez utraty energii, jest autorski program Clean 9 od Forever. 9 pełnych zdrowia i odzyskiwania sił witalnych dni to najlepsza kuracja dla naszego ciała, jaką możemy mu zafundować. Oczyszczanie to proces, który dla wielu jest trudny i zbyt wymagający, dlatego zbyt szybko się poddają. Nie chodzi jednak o to, by oczyścić swoje ciało za wszelką cenę, ale o to, by zrobić to mądrze. Dlatego Clean 9 został opracowany jak prowadzenie nasza rękę przez kogoś doświadczonego – jest prosty i bardzo intuicyjny. Zawiera niezbędne minimum, a zarazem maksimum tego, co potrzebuje nasz organizm w tym czasie: 

FOREVER ALOE VERA GEL – działa oczyszczająco na układ trawienny i wspomagająco na przyswajanie substancji odżywczych;

FOREVER FIBER – pozwala uzupełnić błonnik w diecie;

FOREVER THERM – dostarcza niezbędnych witamin i ekstraktów roślinnych, które wspomagają proces odchudzania;

FOREVER GARCINIA PLUS –zawiera substancje wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej.

FOREVER LITE ULTRA – wysokobiałkowy koktajl witaminowy. 

Cały zestaw został tak skomponowany, aby dostarczać tego, co niezbędne w procesie oczyszczania, zapewniając optymalną ilość składników odżywczych dla organizmu.  Dzięki eliminacji toksyn, zwiększa przyswajalność istotnych substancji, co sprawia, że można poczuć się lżej, a przy tym mieć energię i chęć do działania. Jeśli myślisz, że 9 dni wyłączy Cię z aktywności zawodowej, to nie musisz się tego obawiać! Nabierzesz jeszcze więcej sił do dalszej pracy, poprawisz stan skóry i samopoczucie – za to właśnie kochamy ten program:

-> więcej energii i chęci życia

-> mniej centymetrów i chęci podjadania

-> widoczne i odczuwalne efekty

-> prosty skład i opis

-> natura, natura i jeszcze raz natura! 

A Wy – oczyszczaliście się już i uważacie tak samo jak my, że to świetna kuracja dla ciała i ducha, czy dopiero macie w planach się o tym przekonać?

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.