19th Ave New York, NY 95822, USA

Kto jest kim w zespole…

Jeśli orientujecie się choć pobieżnie, na czym polega marketing sieciowy, to zapewne wiecie, jak ważnym procesem jest tu budowanie silnych i zgranych zespołów, których członkowie współpracująze sobą na co dzień, wspierając się w pokonywaniu kolejnych poziomów awansu w strukturach firmy Forever. 

Możecie powiedzieć – znamy to z innych modeli biznesowych! – i oczywiście będziecie mieć w tym nieco racji. Tu jednak nie chodzi o tworzenie pojedynczego zespołu podległych managerowi pracowników, lecz o tworzenie całej struktury, w której wiele osób opiekuje się wieloma różnymi zespołami złożonymi często z niezwykle różnych osobowości. Taka potencjalnie wybuchowa mieszanka charakterów, doświadczeń oraz kompetencji wymaga szczególnego wyczucia i odpowiedniego podejścia do każdego partnera, ale to ma prawo się udać! W przeciwnym wypadku nie byłoby tej wielkiej struktury, do której od 40 lat dołączają nowe osoby na całym świecie. 

Jak dbamy o nasze zespoły – zapytacie!

Otóż wspieranie i rozwijanie zespołów odbywa się na wielu poziomach i wymaga od nas zaangażowania na różnych płaszczyznach. Przede wszystkim, bowiem, każdej nowej osobie, chcącej rozpocząć swoją przygodę z produktami marki Forever, dedykujemy zespół, w którym naszym zdaniem najlepiej się odnajdzie. Poszukujemy dla niej również mentora, który ją poprowadzi i sprawi, że podróż przez różne stopnie awansu zawodowego stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa. Stawiamy na prawdziwych liderów w swojej kategorii, którzy oprócz właściwej sobie charyzmy, mają ogromną wiedzę życiową, zdrowotną oraz produktową… Wraz z naszymi liderami analizujemy potencjał osób aspirujących do miana partnerów w biznesie… ich profil charakterologiczny, preferowany workflow oraz kompetencje, by móc rozwijać je dalej we właściwym kierunku. Służymy swoją wiedzą na każdym etapie awansu od asystenta do wymarzonego managera. 

Brzmi ciekawie? A to jeszcze nie koniec, bo tu chcemy Wam przedstawić kilka niezwykłych osób, które możecie spotkać na swojej zawodowej ścieżce, jeśli dołączycie do społeczności Wolność, Zdrowie, Pasja… 

Trzy.. dwa… jeden… zaczynamy! 

Na początek poznajcie Edytę Czatrowską, która zdecydowała się na dorabianie z marką Forever już jakiś czas temu. Konsekwentnie rozwija swój biznes związany z produktami, będąc jednocześnie mamą i wziętą stylistką. Do Edyty możecie uderzać nie tylko po porady związane z produktami pszczelimi, lecz również harmonijną sylwetką i wizerunkiem 🙂 jesteśmy przekonani, że współpraca z nią będzie dla Was prawdziwą przyjemnością. 

Jeśli natomiast kwestie odżywiania są Wam bliższe, zachęcamy do poznania Małgosi Bellwon, która niebawem zostanie naszym supervisorem. Jest dietetykiem medycznym i właścicielką firmy SlimFactory. Prowadzi warsztaty dietetyczne dla dzieci i rozwiązuje trudne przypadki zdrowotne dorosłych. Jest też autorką ebooków z przepisami i ogromną pasjonatką zdrowego jedzenia. Małgosia na pewno zdradzi Wam wiele zdrowotnych lifehacków, w tym również szczegóły na temat właściwości miąższu aloesu. 

A co z treningiem? Tutaj też mamy specjalistkę 🙂 jest nią Renata Chabasińska – nasz manager – doradca do spraw żywienia z ogromną wiedzą na temat odchudzania, analizy wyników krwi, wyprowadzania z chorób takich jak cukrzyca. Choć zwykle pracuje sama, z pewnością podzieli się z Wami swą niesamowitą wiedzą na temat tajników zdrowego i aktywnego stylu życia. Możecie też śmiało podpytać o szczegółowe informacje na temat zestawu CLEAN 9 Forever oczyszczanie, odchudzanie, jeśli do tej pory o nim nie usłyszeliście. 

Dla dopełnienia całości, w zadbaniu o kompleksowe i zewnętrzne piękno i nie tylko pomoże Wam Ania Teske – obecnie na stanowisku Supervisora w Forever– poza tym również właścicielka prężnie działającego salonu fryzjerskiego Kameralne Miejsce i szczęśliwa mama. Bliska jest jej wiedza z zakresu psychologii biznesu, którą chłonie od najlepszych na SWPS i dzieli się chętnie z członkami własnego zespołu. Jest absolutną fanką życia zgodnie z kołem życia i fanką mapy marzeń!

Ale to oczywiście nie wszystkie możliwości, jakimi możemy Was obdarzyć w postaci naszych wspaniałych partnerów. Są bowiem wśród nas inni fani zdrowego i szczęśliwego życia, na przykład manager Piotrek Idęć – od dwóch lat związany z Forever, właściciel firmy eventowej i tata zwariowanej trójki. Praca z ludźmi to jego megapasja, dlatego nie mogliśmy go pominąć w naszym krótkim zestawieniu 😉

Osoby, które z ogromną przyjemnością Wam dziś przedstawiliśmy, są jedynie częścią większej społeczności, która powiększa i rozwija się z dnia na dzień w oparciu o wspólne wartości, którymi są: WOLNOŚĆ biznesowa, ZDROWIE kompleksowe i PASJA jako źródło dochodów.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.