W naszej grupie jest ponad 1000 osób!

Każda z nich wymaga uwagi, zaangażowania oraz indywidualnej pomocy. W tym właśnie celu zdecydowaliśmy się zmienić ten biznes i wejść do Internetu. A jak zaczęła się nasza przygoda?

Kasia Kaczmarek

Po odebraniu dyplomu inżyniera i latach pracy, zaczęła widzieć, że nic nie jest ważniejsze od zdrowia i rodziny. Szukała sposobu na to, jak pogodzić całe dnie w pracy z opieką nad domem i dziećmi. W końcu postanowiła odwrócić ten proces i zamiast szukać czasu na rodzinę, woli szukać czasu na pracę. Dzięki temu dziś pracuje dużo i intensywnie, ale biurowiec i komputer, zamieniła na naturę i smartfona. Pracuje gdzie chce, co pozwala jej na elastyczność.

Social media

Marcin Kaczmarek

5 lat studiów, 11 lat pracy w zawodzie Inżyniera i ogrom nieprzespanych nocy przez te kilkanaście lat. Studia łatwe nie były, jeszcze trudniej było zmierzać się z odpowiedzialnością i ilością obowiązków w pracy. Marcin był prawą ręką szefa, kierował zespołem i odpowiadał za ogrom projektów na wczoraj. Telefon dzwonił na urlopie, w weekendy, w nocy, w trasie. W pewnym momencie poznał czym jest MLM, sprawdził ten system i zdecydował się wejść. Dziś o nieprzespanych nocach nie ma mowy.

Social Media
C Ludzie dają nam energię

Co jest dla nas ważne?

Naszą motywację nigdy nie były pieniądze. Oczywiście, zawsze zależało nam na tym, by mieć z czego żyć. Ale to, czego szukaliśmy od lat to wolność. Nigdy nie wpisywaliśmy się w system od 9 do 17. Zamiast tego, wolimy spokojne życie, gdzie wszystko robione jest w pełnej harmonii z aktualnym rytmem naszego życia. Najważniejszy dla nas jest czas dla rodziny, dobre zdrowie, bo bez niego nic nie da się w życiu robić i nawiązywanie relacji z ludźmi. Kontakty z innymi i wspólny rozwój to nasza pasja. Coś, co stymuluje nas do tego, by mierzyć dalej.

Co robimy dziś?

Dziś wspólnie prowadzimy naszych partnerów biznesowych i spełniamy swoje własne marzenia. Mamy dużo energii i zaangażowania, bo wiemy, że to systematyczność i konsekwencja pozwoliły nam osiągnąć sukces. A jeżeli chcesz nas poznać, czy też dowiedzieć się - co u nas słychać? Przejdź do aktualności lub odezwij się do nas na Facebooku, Instagramie lub LinkedIn!

WYDARZENIA, NA KTÓRYCH JESTEŚMY